Siirry sisältöön

Ohjausryhmän yhteystiedot

Varhaiskasvatuksen johtajuusfoorumin 2019 ohjausryhmä:

Foorumin johtaja, yliopistonlehtori Johanna Heikka, Itä-Suomen yliopisto. johanna.heikka@uef.fi

Foorumin suojelija, professori, emer. Eeva Hujala, Tampereen yliopisto, eeva.hujala@professori.fi

Varhaiskasvatusjohtaja Aija-Marita Näsänen, Seinäjoki, aija-marita.nasanen@seinajoki.fi

Aluejohtaja Johanna Vieri, Seinäjoki, johanna.vieri@seinajoki.fi

Varhaiskasvatuksen palvelupäällikkö Tuula Nuotio, Kuopio, tuula.nuotio@kuopio.fi

Varhaiskasvatusjohtaja Lillemor Gammelgård, Vaasa, lillemor.gammelgard@vaasa.fi

Varhaiskasvatuksen kehittämispäällikkö Eija Haldin, eija.haldin@vaasa.fi

Päiväkodin johtaja Annukka Hulkkonen, Oulu, annukka.hulkkonen@ouka.fi

Varhaiskasvatusyksikön päällikkö Ritva Välimäki, Pori, ritva.valimaki@pori.fi

Ilmoittautumiseen ja järjestelyihin liittyvät lisätiedot sekä näytteilleasettajien yhteyshenkilö: Projektikoordinaattori Sanni Kahila, Itä-Suomen yliopisto,  sanni.k.kahila@uef.fi, 050-5052946.